מוזיקה לפרסומות

ייעוץ מוזיקלי, מאגר מוזיקת ספרייה המכיל אלפי קטעים מוזיקליים איכותיים בכל הסגונונות. הלחנת מוזיקה מקורית ו-SOUND ALIKE.

SOUND ALIKE

רוצים את הלהיט של הקיץ בפרסומת שלכם, אבל עולה הרבה כסף??? הפקת מוזיקה ``דומה`` בהתאמה מושלמת לפי רפרנס, פתורה מזכויות יוצרים ובפרק זמן מהיר.

יעוץ מוזיקלי

עיצוב פס הקול (מוזיקה וסאונד אפקט) בסרט או בפרסומת, הוא הכלי החזק והמניפולטיבי ביותר בכדי לייצר תחושות ורגשות בקרב הצופה או המאזין ולהעביר מסרים גלויים ונסתרים.
בחירת שיר שילווה סצנה בסרט או תשדיר פרסומת בטלוויזיה/רדיו היא אומנות בפני עצמה הדורשת הבנה מעמיקה של עולם המוזיקה והכרות עם מגוון ג'אנרים מוזיקליים.
היועץ המוזיקלי ילווה את הפרויקט מהשלב ההתחלתי של בנית אסטרטגיה וגיבוש קונספט.

ספריית מוזיקה

במרבית הפרסומות היום נעשה שימוש במוזיקת ספריה, שכן זהו פתרון מהיר, זול ואיכותי. בעלות לא גבוהה תוכלו לבחור מתוך מאגר עצום של אלפי קטעים במגוון סגנונות, את השיר המושלם לפרסומת שלכם. לאולפן שפ``א מאגר מוזיקה במגוון סגנונות רחב, המתעדכן באופן שוטף ומכיל עשרות אלפי קטעים מוזיקליים ושירים המיועדים לפרסומות , קולנוע, טלויזיה, פרומואים, רדיו, סרטי תדמית ועוד.

מוזיקה מקורית

הלחנת מוזיקה מקורית נעשית היום לרוב בקולנוע ובטלוויזיה, שכן המוזיקה מהווה פסקול ייחודי שצריך ללוות ולתמוך באופן מושלם בסיפור. המוזיקה בונה מתח, מרגשת, סוחפת ועוטפת את הסרט לכדי משהו שלם וזורם. לא סתם אומרים כי שימוש נכון במוזיקה בסרט הוא כזה שיגרום לכם לא לשים לב אליה.
הלחנת מוזיקה מקורית כוללת גיבוש קונספט מוזיקלי, הלחנה והפקה.